Home
Home
Menu
empty
home   /   wedstrijden  /   fluiten_en_tellen
Datum Tijd Team thuis Team uit Veld scheidsrechter opbouw * / tellen
29-09-2018 17:15 Libero'99 MA 1 SV Dynamo Apeldoorn MA 3 3 Linda ter Haar DS 1
29-09-2018 17:15 Libero'99 DS 3 Volleybalver Zeewolde DS 5 2 Gerard vd Heuvel HS 2
29-09-2018 17:15 Libero'99 MB 2 Libero'99 MB 1 1 Chailey vd Wakker HS 3*
29-09-2018 19:00 Libero'99 DS 1 SDS DS 2 3 Anja Andeweg MA 1
29-09-2018 19:00 Libero'99 HS 2 VVH HS 6 2 Lucia Talsma DS 3
29-09-2018 19:00 Libero'99 HS 3 Libero'99 HS 4 1 Jolande Boekestijn MB 2
06-10-2018 15:15 Libero'99 DS 2 Swift'64 DS 1 3 Hetty Fokkink  
06-10-2018 15:15 Libero'99 MB 2 Blauw Wit MB 1 2 Mila Raterink MA 1*
06-10-2018 15:15 Libero'99 JC 1 Volleybalver Zeewolde JC 2 1 Merve Deveci MA 1*
06-10-2018 17:15 Libero'99 MA 1 Dros-Alterno MA 3 3 Joran Kleijer HS 1
06-10-2018 17:15 Libero'99 HS 4 Volta HS 3 2 Anja Andeweg DS 3
06-10-2018 19:00 Libero'99 HS 1 Volta HS 1 3    
06-10-2018 19:00 Libero'99 DS 3 Blauw Wit DS 3 2 Gerard vd Heuvel HS 4
20-10-2018 15:15 Libero'99 MA 1 Volta MA 2 3 Karin Kleis HS 2*
20-10-2018 15:15 Libero'99 MB 1 Excelsior MB 1 2 Jacqueline Siegers HS 2*
20-10-2018 15:15 Libero'99 MB 2 Volleybalver Zeewolde MB 3 1 Lisanne van der Eijk DS 1
20-10-2018 17:15 Libero'99 DS 1 Blauw Wit DS 2 3 Stefan Ferwerda HS 1
20-10-2018 17:15 Libero'99 HS 2 VVH HS 7 2 Kevin Ferwerda DS 2
20-10-2018 17:15 Libero'99 HS 3 Volta HS 4 1 Liane Lobeek MB 1
20-10-2018 19:00 Libero'99 HS 1 VVH HS 3 3   HS 3
20-10-2018 19:00 Libero'99 DS 2 VVH DS 3 2 Hetty Fokkink HS 3
20-10-2018 19:00 Libero'99 DS 3 VVH DS 6 1 Chailey vd Wakker  
27-10-2018 15:15 Libero'99 DS 1 Blok EVC DS 3 3 Richard Obbema DS 2*
27-10-2018 15:15 Libero'99 DS 3 Langhenkel/HEC DS 2 2 Karin Kleis DS 2*
27-10-2018 17:15 Libero'99 DS 2 Volta DS 3 2 Jolande Boekestijn HS 1
27-10-2018 17:15 Libero'99 HS 4 Volleybalver Zeewolde HS 4 1 Stefan Ferwerda HS 3
27-10-2018 19:00 Libero'99 HS 1 EVV Bultman-Hartholt HS 2 3 Lucia Talsma  
27-10-2018 19:00 Libero'99 HS 2 Surf HS 2 2 Liane Lobeek HS 4
27-10-2018 19:00 Libero'99 HS 3 Surf HS 3 1 Gerard vd Heuvel HS 4
10-11-2018 13:30 Libero'99 MB 2 SSS MB 4 Beurs 2 Mila Raterink MA 1
10-11-2018 13:30 Libero'99 MB 1 HVV MB 2 Beurs 1 Merve Deveci MA 1
10-11-2018 15:15 Libero'99 MA 1 VVH MA 2 Beurs 1 Jolande Boekestijn MB 1
24-11-2018 13:30 Libero'99 MB 2 O.M.S. MB 1 3 Merve Deveci MB 1*
24-11-2018 13:30 Libero'99 JC 1 O.M.S. JC 1 2 Mila Raterink MB 1*
24-11-2018 15:15 Libero'99 MA 1 EVV Bultman-Hartholt MA 1 3 Anja Andeweg MB 2
24-11-2018 15:15 Libero'99 MB 1 E.S.V. MB 1 2 Stefan Ferwerda MB 2
24-11-2018 15:15 Libero'99 HS 3 B.A.S. HS 1 1 Lucia Talsma  
24-11-2018 17:15 Libero'99 DS 1 HVV DS 2 3 Kevin Ferwerda HS 1
24-11-2018 17:15 Libero'99 HS 4 HSC HS 2 1 Joran Kleijer DS 3
24-11-2018 19:00 Libero'99 HS 1 VVH HS 4 3 Hetty Fokkink DS 1
24-11-2018 19:00 Libero'99 DS 2 O.M.S. DS 1 2 Gerard vd Heuvel  
24-11-2018 19:00 Libero'99 DS 3 O.M.S. DS 2 1 Linda ter Haar HS 4
01-12-2018 17:15 Libero'99 HS 1 Renswouw HS 3 3 Richard Obbema zelf
01-12-2018 17:15 Libero'99 DS 1 Pauwervoll DS 2 2 Anja Andeweg zelf
01-12-2018 17:15 Libero'99 JC 1 Pauwervoll JC 1 1 Jacqueline Siegers zelf
15-12-2018 13:30 Libero'99 JC 1 N.V.C. JC 1 3 Merve Deveci MB 1
15-12-2018 15:15 Libero'99 MA 1 Hellas MA 1 3 Anja Andeweg  
15-12-2018 15:15 Libero'99 MB 1 SV Dynamo Apeldoorn MB 6 2 Hetty Fokkink DS 3
15-12-2018 15:15 Libero'99 MB 2 Udeo MB 1 1 Lisanne van der Eijk DS 3
15-12-2018 17:15 Libero'99 DS 2 Langhenkel/HEC DS 1 3 Kevin Ferwerda MB 2
15-12-2018 17:15 Libero'99 DS 3 HSC DS 3 2 Chailey vd Wakker HS 2
15-12-2018 17:15 Libero'99 HS 3 Volleybalver Zeewolde HS 5 1 Joran Kleijer MB 2
15-12-2018 19:00 Libero'99 DS 1 E.S.V. DS 1 3 Liane Lobeek DS 2
15-12-2018 19:00 Libero'99 HS 2 SDS HS 3 2 Lucia Talsma HS 3
15-12-2018 19:00 Libero'99 HS 4 SDS HS 4 1 Jacqueline Siegers HS 3
            *
             




Het team met gekenmerkt met een * wordt 45 min. voor aanvang van de 1e wedstrijd in de hal verwacht
om deze speelklaar te maken.