Home
Home
Menu
empty
home   /   wedstrijden  /   fluiten_en_tellen
Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Scheidsrechter Tellen
12-01-2019 15:15 Libero'99 MB 2 O.M.S. MB 1 3 Joran Kleijer H 1
12-01-2019 15:15 Libero'99 JC 1 N.V.C. JC 1 2 Gerard vd Heuvel H 4
12-01-2019 17:15 Libero'99 HS 1 Pauwervoll HS 2 3 Richard / Lucia MB 2
12-01-2019 17:15 Libero'99 HS 4 Libero'99 HS 3 2 Anja Andeweg MB 2
26-01-2019 13:30 Libero'99 MB 1 Jumbo Van Andel-Ormi MB 1 3 Linda ter Haar MA 1*
26-01-2019 13:30 Libero'99 MB 2 Volleybalver  Zeewolde MB 3 2 Merve Deveci MA 1*
26-01-2019 15:15 Libero'99 MA 1 Jumbo Van Andel-Ormi MA 1 3 Karin Kleis MB 1
26-01-2019 15:15 Libero'99 JC 1 Voorsterslag/VC Zwolle JC 3 2 Annemarie Vos MB 2
26-01-2019 17:15 Libero'99 DS 3 HSC DS 3 3 Jolande Boekestijn H 3
26-01-2019 17:15 Libero'99 DS 2 Jumbo Van Andel-Ormi DS 3 2 Kevin Ferwerda H 2
26-01-2019 17:15 Libero'99 HS 4 Volta HS 4 1 Stefan Ferwerda H 3
26-01-2019 19:00 Libero'99 HS 1 VZK HS 2 3 Lucia Talsma D 3
26-01-2019 19:00 Libero'99 HS 2 Jumbo Van Andel-Ormi HS 2 2 Liane Lobeek D 2
26-01-2019 19:00 Libero'99 HS 3 Volta HS 3 1 Jacqueline Siegers H 4
09-02-2019 15:15 Libero'99 MA 1 SSS MA 2 3 Richard Obbema D 1*
09-02-2019 15:15 Libero'99 MB 1 Blok EVC MB 1 2 Lisanne van der Eijk H 2
09-02-2019 15:15 Libero'99 JC 1 O.M.S. JC 1 1 Linda ter Haar D 1*
09-02-2019 17:15 Libero'99 DS 1 Volta DS 2 3 Stefan Ferwerda H 1
09-02-2019 17:15 Libero'99 HS 2 Langhenkel/HEC HS 1 2 Kevin Ferwerda MB 1
09-02-2019 17:15 Libero'99 HS 4 Surf HS 3 1 Jacqueline Siegers MB 1
09-02-2019 19:00 Libero'99 HS 1 HVV HS 1 3 Hetty Fokkink n.n.b.
09-02-2019 19:00 Libero'99 DS 2 N.V.C. DS 2 2 Anja Andeweg H 4
09-02-2019 19:00 Libero'99 DS 3 Blok EVC DS 4 1 Chailey vd Wakker H 4
23-02-2019 17:15 Libero'99 HS 1 Swift'64 HS 1 3 n.n.b. ZELF
23-02-2019 17:15 Libero'99 DS 1 Volleybalver Zeewolde DS 3 2 Anja Andeweg ZELF
23-02-2019 17:15 Libero'99 MB 2 Volta MB 3 1 Jolande Boekestijn ZELF
25-02-2019 20:00 Libero'99 DS 2 Swift'64 DS 1 STAL Jolande Boekestijn ZELF
09-03-2019 15:15 Libero'99 MA 1 O.M.S. MA 1 3 Joran Kleijer D 3*
09-03-2019 15:15 Libero'99 HS 4 B.A.S. HS 1 2 Chailey vd Wakker D 3*
09-03-2019 17:15 Libero'99 HS 1 O.M.S. HS 2 3 n.n.b. D 1
09-03-2019 17:15 Libero'99 DS 2 Udeo DS 1 2 Hetty Fokkink H 2
09-03-2019 17:15 Libero'99 DS 3 Volleybalver Zeewolde DS 4 1 Lisanne van der Eijk H 3
09-03-2019 19:00 Libero'99 DS 1 Surf DS 2 3 Liane Lobeek H 1
09-03-2019 19:00 Libero'99 HS 2 HVV HS 2 2 Kevin Ferwerda D 2
09-03-2019 19:00 Libero'99 HS 3 Volleybalver Zeewolde HS 4 1 Jacqueline Siegers H 1
23-03-2019 13:30 Libero'99 MB 1 B.A.S. MB 1 3 Merve Deveci MA 1*
23-03-2019 13:30 Libero'99 MB 2 Blauw Wit MB 1 2 Lisanne van der Eijk D 3
23-03-2019 13:30 Libero'99 JC 1 Blauw Wit JC 2 1 Annemarie Vos MA 1*
23-03-2019 15:15 Libero'99 MA 1 Set Up '69 MA 3 3 Linda ter Haar MB 2
23-03-2019 15:15 Libero'99 DS 3 HSC DS 5 2 Joran Kleijer MB 2
23-03-2019 17:15 Libero'99 DS 1 VZK DS 2 3 Stefan Ferwerda H 1
23-03-2019 17:15 Libero'99 HS 2 E.S.V. HS 1 2 Karin Kleis D 2
23-03-2019 17:15 Libero'99 HS 3 HSC HS 2 1 Gerard vd Heuvel H 4
23-03-2019 19:00 Libero'99 HS 1 SSS HS 5 3 Hetty Fokkink D 1
23-03-2019 19:00 Libero'99 DS 2 E.S.V. DS 2 2 Anja Andeweg H 2
23-03-2019 19:00 Libero'99 HS 4 Volleybalver Zeewolde HS 5 1 Chailey vd Wakker H 3
30-03-2019 15:15 Libero'99 DS 1 Blauw Wit DS 2 3 Karin Kleis D 2
30-03-2019 15:15 Libero'99 MB 2 HVV MB 2 2 Merve Deveci MB 1*
30-03-2019 15:15 Libero'99 JC 1 Pauwervoll JC 1 1 Annemarie Vos MB 1*
30-03-2019 17:15 Libero'99 DS 2 Volleybalver Zeewolde DS 2 3 Hetty Fokkink D 1
30-03-2019 17:15 Libero'99 MB 1 VVH MB 3 2 Mila Raterink MB 2
13-04-2019 13:30 Libero'99 DS 1 VVH DS 4 3 Karin Kleis MA 1
13-04-2019 13:30 Libero'99 MB 1 Hellas MB 1 2 Mila Raterink D 2
13-04-2019 15:15 Libero'99 MA 1 Hellas MA 1 3 Lisanne van der Eijk H 3
13-04-2019 15:15 Libero'99 DS 2 Hellas DS 2 2 Jolande Boekestijn H 2
13-04-2019 15:15 Libero'99 DS 3 Udeo DS 3 1 Chailey vd Wakker MB 1
13-04-2019 17:15 Libero'99 HS 3 SDS HS 4 3 Gerard vd Heuvel D 3
13-04-2019 17:15 Libero'99 HS 2 Hellas HS 2 2 Lucia Talsma D 3
             
Het team gekenmerkt met een * wordt 45 min. voor aanvang van de 1e wedstrijd in de hal verwacht om deze speelklaar te maken.
{literal} {/literal}